Голи: Антуан Грізманн 63, Кевін Гамейро 90 + 3

Валенсія: Дієго Алвес, Жоао Канселье (Санті Міна 46), Адерлан Сантос, Ельякім Мангаля, Маріо Суарес, Енцо Перес, Даніель Пареха, Хосе Гайя, Нані (Закарія Баккалі 80), Родріго (Мунір 67), Мартін Монтойя.

Атлетіко: Ян Хмара, Філіпе Луїс, Коке, Антуан Грізманн (Тіагу 80), Сауль Ньігес (Яннік Феррейра-Карраско 58), Анхель Корреа (Фернандо Торрес 63), Габі, Стефан Савич, Лукас-Франсуа Ернандес, Хуанфран, Кевін Гамейро

Попередження: ельякім мангала 60 - Філіпе Луїс 28, Антуан Грізманн 58, Тіагу 82

Нереалізовані пенальті: Антуан Грізманн 44, Габі 69

Чезаре Пранделлі з трибун стадіону Месталья уважно спостерігав за тим, як його нова команда протистояла грізному Атлетіко. Протистояла досить непогано, але вище голови не стрибнула.

Перший тайм пройшов у рівній боротьбі. Команди створили не дуже багато гольових моментів. Грізманн не забив з гри, а потім Антуан промазав і з одинадцятиметрової позначки (пенальті арбітр призначив за удар Нані коліном в спину Анхеля Корреа). Тобто, не промазав, а не переграв Дієго Алвеса. Воротар зробив неймовірний сейв і потягнув удар.

Другий тайм почався з перевагою Атлетіко в контролі м'яча, але Валенсія огризалася своїми моментами. Зокрема, Санті Міна з меж штрафного майданчика добре пробив після передачі Монтойя.

Але матрацники атакували більше. Тому гол, автором якого став Грізманн, вписувався в логічну картину поєдинку. Коке на лівому фланзі підключив Карраско, бельгієць продовжив на Торреса, Фернандо пробив з гострого кута; Алвес відбив перед собою, м'яч підхопив Гамейро, відпасував на Грізманн, який і розстріляв рамку.

А потім був ще один пенальті в ворота Валенсії. Грізманн підібрав м'яч після сейва Алвеса, спробував обіграти Суареса, але останній прийняв француза на стегно. На цей раз до м'яча, встановленому на точці, підійшов Габі, але пробив значно гірше, ніж Грізманн в першому таймі. М'яч був пробитий в напрямку нижнього кута, Алвес витягнувся і парирував, встановивши абсолютний рекорд в показниках відображених одинадцятиметрових.

В кінці поєдинку Атлетіко міг втратити перемогу, якби Мангаля головою пробив хитро, а не в руки Яну хмари. А так словенець врятував, мадридці встигли ще й контратаку організувати, в ході якої відзначився Гамейро - 0: 2.

Кращий гравець матчу

Дієго Алвес Жоао Канселье Санті Міна Адерлан Сантос Ельякім Мангаля Маріо Суарес Енцо Перес Даніель Пареха Хосе Гайя Нані Закарія Баккалі Родріго Мунір Мартін Монтойя Я не дивився матч Мені нема кого виділити